Araç çubuğuna atla

Dedeman Antalya Hotel & Convention Center

Bu 5 yıldızlı sahil kenarı tatil beldesinde Antalya Körfezi boyunda özel bir plaj ve bir su parkı yer almaktadır. Ana restoranı Fransız dekoru eşliğinde Akdeniz mutfağı ve zengin bir şarap listesi sunar.

Dedeman Antalya’nın tüm odalarında Akdeniz ve Toros Dağları’nın manzaralarını sunan balkonlar bulunmaktadır. Çağdaş stilli odalarda uluslararası kanallar sunan düz ekran TV’ler ve ücretsiz Wi-Fi vardır.

Sağlıklı yaşam merkezinde sauna, Türk hamamı ve çeşitli masaj ve güzellik uygulamalarından yararlanılabilir. Konuklar iyi donanımlı spor salonunda egzersiz yapabilir, tesisin 8 kortundan birinde tenis oynayabilir.

Dedeman Antalya Hotel & Convention’ın 10 ayrı restoran ve barı bulunmaktadır. Organik gıda çeşitleri, Türk yemekleri ve çeşitli aperatifler sunulur. Akşamları bahçedeki barda veya DJ müzikleri eşliğinde plaj kulübünde eğlencelere katılabilirsiniz.

Dedeman Antalya Hotel, Antalya şehir merkezine 3 km mesafededir. Antalya Uluslararası Havalimanı yaklaşık 15 km uzaklıktadır. Otel bünyesinde ayrıca ücretsiz park olanakları mevcuttur.

Oda sayısı: 483
Otel Zinciri: Dedeman Hotels

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir