Araç çubuğuna atla

Cumhuriyet Bayramımız Ulusumuza Kutlu Olsun

28 Ekim 2011 Cuma – ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak tarafından yapılan Cumhuriyet Bayramı mesajı şöyle:

“Cumhuriyet Bayramımız tüm ulusumuza kutlu olsun Türk Milleti’nin, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve Değerli Antalyalıların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bütün kalbimizle kutluyoruz.

Atatürk’ün bize bıraktığı Cumhuriyeti, ilke ve hedefleri doğrultusunda güçlü kılmak ve Türkiye’yi daha ileri seviyelere ulaştırmak için çabamız artan bir güçle devam etmektedir.

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün hedeflediği, “muasır medeniyet seviyesine” ulaşmayı amaçlarken, refah ve mutluluğun temeli olan ekonomik kalkınmayı en ileri ülkeler seviyesinde gerçekleştirmek için üzerimize düşen görevleri sonuna kadar yerine getirme azim ve kararındayız.

Deprem ve şehit haberleri ile derin acılar yaşadığımız bugünlerde, her günkünden daha çok birlik ve beraberliğe ve birbirimizi sevmeye ihtiyacımız var. Bugün her günkünden daha çok üretmek, kazanmak ve paylaşmak zorundayız. Atatürk’ün gösterdiği hedeflere varmak için, ekonomiye katkılarımızı, istihdam sağlamadaki sorumluluklarımızı yerine getirmede büyük çaba gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. ATSO olarak tüm üyelerimizle, bu görevin bilinci içindeyiz.

Cumhuriyetimizin 88’inci kuruluş yıl dönümü vesilesiyle yüce Türk Milleti’nin ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bugünlere gelmesinde en büyük paya sahip olan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, O’nun kahraman silah arkadaşlarını ve kanlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla, minnetle ve şükranla anıyoruz. Cumhuriyet Bayramımız tüm ulusumuza kutlu olsun.”

Çetin Osman BUDAK
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir