Araç çubuğuna atla

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa

Crystal Sunrise’da düzenlenmiş bahçe içerisinde masajlar ve serbest biçimli açık yüzme havuzu sunan 800 m²lik bir spa bulunmaktadır. Side’nin Kumköy Plajı’nda yer alan bu otel, balkonlu odalar sunmaktadır.

Tüm odalar klimalı olup düz ekran TV, iyi donanımlı bir mini bar ve oturma alanında konforlu bir kanepe içermektedir. Her odanın balkonunda şezlonglar bulunmaktadır.

Halikarnas Restaurant’ta deniz ürünleri servis edilmektedir; yöresel ve uluslararası yemekler ise Panorama Restaurant’ta sunulmaktadır. Kokteyller ve gözleme gibi yöresel spesiyaliteler teras barda mevcuttur.

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa’nın konukları sörf, kano ve parasailing gibi su aktivitelerinin keyfini çıkarabilir. Otelde küçük konuklar için oyun alanı ve bir oyun odası vardır. Ayrıca otelin bünyesinde ücretsiz Wi-Fi ve ücretsiz özel otopark bulunmaktadır.

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort, hem Side Tiyatrosu hem de Apollon Tapınağı’na araçla 5 dakika uzaklıktadır. Antalya Uluslararası Havalimanı, 55 km mesafededir.

Odalar: 491

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir