Araç çubuğuna atla

Club Nena’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Kapsamında Okulda Ağaç Dikimi

CLUB NENA 2011 Kasım ayından itibaren çocuklarda çevre bilincini geliştirmeyi öngören eko-okullar programı kapsamında sponsoru olduğu Ünal Akpınar İ.Ö.O.’NDA destek faaliyetlerine devam ediyor.

Club Nena, Eko-Okulu olan Manavgat Kızılağaç Ünal Akpınar İlköğretim Okulunda 24 Kasım Öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında ağaç dikimi gerçekleştirdi. Okulun bahçesinde okul öğretmenlerinin her birinin ağacı olurken, dikimde öğrencilerde öğretmenlerini yalnız bırakmadı. Bu kapsamda 24 Kasım Öğretmenler Günü anısına, okul öğretmenlerine ağaç ve beyaz tahta hediye edildi. Okulda mevcut kara tahtaların tamamı beyaz tahtalar ile değiştirildi.
Okul yönetimi bu güzel uygulamadan ve okullarına her türlü desteği sağlayan Club Nena Yönetim Kurulu Başkanı Nevin Akçelik’e teşekkürlerini sunarken, hazırlatılan teşekkür tabelaları da okul girişine asıldı. Düzenlenen organizasyonda, adına ağaç dikilecek her öğretmen kendi sınıfındaki öğrenciler ile bile birlikte ağacını dikti ve can suyunu verdi.Halil ÖNCÜ-MANAVGAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir