Araç çubuğuna atla

Bakan Günay, Travel Turkey Turizm Fuarında Kemer’in Konuğu Oldu

Travel Turkey İzmir Fuarında Kemer’in tek standı olan Oflaz Turizm’e uğrayan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Kemer’li turizmcilere selamlarını yolladı ve “ 28 Aralık’ta Kemer’de görüşmek üzere!” dedi.

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir kapılarını yerli ve yabancı turizmcilere açtı. Bu yıl 5.si düzenlenen Travel Turkey İzmir’e partner ülke Hollanda, partner il Kütahya ile 30 katılımcı ülke ve 600 firma iştirak ediyor. Antalya’nın turizm cazibe merkezi Kemer ‘i ise sadece Oflaz Turizm temsil ediyor. Oflaz turizm, bu yılki düzenlenen fuara toplam 25 m2.lik bir standla bölgesini en iyi şekilde tanıtıyor. Açılış sonrası stantları gezen Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ve AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış Oflaz turizmin Kemer standını ziyaret ederek, Kemer turizmi hakkında bilgiler aldılar. Bakan Günay, Oflaz Turizmin Sahibi Ozan Güven’e verdiği bilgide 28 Aralık 2011 tarihinde Kemer’e geleceğini ve bir dizi ziyaretlerde bulunacağını söyleyerek, Kemer’li turizmcilere selamlarını iletti.

Birlikten kuvvet işte böyle doğar!…
Öte yandan Kemer standı ise oluşumu ile de büyük taktir kazanıyor. Oflaz Turizmin katkıları ile gerçekleşen Kemer standında, Olimpos Teleferik Acente ve Kontrat Müdürü Haydar Culfa, Jet Simbad Yatçılık ortağı ve Genel Müdürü Fatih Yılmaz, Oflaz Turizmin alt kuruluşu olarak faaliyet gösteren Skayavia Acente Sahibi Alper Çebi de bizzat bulunarak gelen konuklar ile ilgileniyorlar. Kemer’in fuardaki tek temsilcisi olma özelliği de gösteren Oflaz turizm standı birçok yerli ve yabancı katılımcının da ziyaretlerine sahne oluyor.

Kemer sahipsiz kalmadı!…
OflazTurim sahibi Ozan Güven yaptığı açıklamasında, “ Türkiye’nin en önemli turizm buluşmalarından birisi olan ve bu yıl 5. Si düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuarına Oflaz Turizm olarak katılıyor olmanın mutluğunu yaşıyoruz. Bu arada bu mutluluğu yaşarken turizmin gözbebeği olan Kemer’in sadece bir stantla temsil edilmesinin düşünülmesi gerektiğine inanıyorum. Fuar gayet başarılı geçiyor. Burada sadece Oflaz turizmi değil, bölgemizde yer alan diğer etkinlikleri de anlatma fırsatı bulunarak, bölge tanıtımına katkıda bulunmaktayız. Bu arada ziyaret ederek bizleri onurlandıran sayın Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ve AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’a da Kemer hassasiyetleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Kendileri Kemer’li turizmcilere selamlarını ilettiler ve Kemer’i çok önemsediklerini ve 28 Aralık’ta Kemer’e geleceğini ve selamlarını iletti” dedi.

Halil ÖNCÜ-İZMİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir