Araç çubuğuna atla

Armani Milano Hotel Açılıyor

İSTANBUL – 2005 yılında Giorgio Armani S.p.A. ve EMAAR Properties arasında yapılan anlaşma ile dünyanın en önemli şehir ve tatil merkezlerinde; lüks otel, tatil köyleri ve rezidans projeleri geliştirerek işletmek amacıyla oluşturulan ortaklık çerçevesinde ikinci Armani Hotel İtalya, Milano’da açılıyor. Milano’da Quadrilatero Della Moda’nın tam kalbinde bulunan Manzoni 31 binasında yer alacak Armani Hotel Milano, tüm görünümüyle Giorgio Armani’nin kişisel imzasını taşıyan estetik felsefesini, sofistike ruhunu ve konforu bir arada sunacak.

Armani’nin doğduğu yer olan İtalya’nın moda başkenti Milano’da 10 Kasım tarihinde kapılarını açacak olan otel 95 odası ile hizmet verecek. Şehrin en büyük otel odasına sahip Armani Hotel Milano, gurme restaurant, lüks Armanı SPA, iş dünyası için gerekli tüm ekipmanlarla donatılmış misafir odaları ve muhteşem bir Milano manzarasına sahip.

Armani Hotel Milano için online rezervasyonlar www.armanihotels.com adresinden de yapılabiliyor. Bu işbirliğinin ilk adımı Burj Khalifa içerisinde 2010 Nisan ayında açılan 160 odalı Armani Hotel Dubai ile atılmıştı. EMAAR Properties ve Armani Grubu’nun ilk otel projesi olan The Armani Hotel Dubai’de 160 adet misafir odası ve süitler, çeşitli restoranları, spa merkeziyle 40.000 metrekare üzerine kurulu bir yapı olarak dikkat çekiyor. EMAAR’ın inşa ettiği dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa içerisinde yer alan The Armani Hotel Dubai’nin yanında ise EMAAR Properties imzası taşıyan ve tamamen Giorgio Armani dizaynı olan özel tasarım Armani Casa mobilyalarıyla dekore edilmiş 144 adet lüks rezidans bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir