Araç çubuğuna atla

Antalya Khan’a, “Plus” Ünvanı

Best Western Khan Hotel’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Kuzey Amerika, Kanada ve Avrupa’da ”Best Western Plus” kategorisine dahil olan üye otellerin ardından, Best Western Khan Hotel, Türkiye’deki Best Western ailesinin ikinci ”plus” oteli olarak global pazardaki yerini aldı.

Best Western Plus Khan Hotel Genel Müdürü Muazzez Tonguç, yaptığı açıklamada, standart hizmetlerin üstünde, misafir memnuniyeti odaklı ayrıcalıklı hizmetler sunduklarını, ”plus” ile bunun dünya çapında tescillendiğini kaydetti.

”Best Western Plus” konseptinin üstün müşteri memnuniyeti, üstün servis, üstün hizmet kalitesini hedeflediğini vurgulayan Muazzez Tonguç, Türkiye’de 17 oteli bulunan Best Western Grubu’ndan sadece İstanbul’daki BW Plus The President Hotel’in bu unvanı elinde bulundurduğuna dikkati çekti.

İstanbul’un ardından ikinci plus otel oldukları için son derece gururlu olduklarını belirten Tonguç, açıklamasında, ”Bu başarı sadece bizim değil, hepimizin başarısı. Antalya’mıza böyle bir unvanı kazandırdığımız için son derece mutluyum. Şehir otelciliğinin önü açık. Bu gereksinim Antalya’nın büyümesine paralel olarak giderek artıyor ve önem kazanıyor. İşte bu noktada elde ettiğimiz ‘plus’ unvanı, bize ciddi bir referans getirecektir” dedi.

“PLUS KATEGORİSİ NEDİR?

Best Western International bünyesinde, zincire üye 4 binin üzerinde otel bulunuyor. Dünyanın en büyük otel zincirlerinden olan Best Western, orta ölçekli otel pazarında geniş bir yelpazede yer alıyor. Bir üyelik sitemine bağlı olarak oteller, bağımsız olarak işletiliyor.

Best Western tek bir marka altında yayılmaya devam ederken, 2010 yılında, ABD ve Kanada’da ”Descriptor Program” dahilinde üç kategorisini pazara duyurdu. Bu kategoriler, Best Western, Best Western Plus ve Best Western Premier’den oluşuyor. Bu üç farklı ürün, misafirlerin seyahat amaçlarına uygun olarak, konaklamalarını gerçekleştirmeleri için seçenekler sağlıyor.

”Best Western Plus”, standart hizmetlerin üstünde, misafir memnuniyeti odaklı ayrıcalıklı hizmetler sunan otelleri kapsıyor. Bu yeni kategori ile Best Western, pazarın büyümekte olan bölümüne hitap ederek, incelikli zevkleri ve farklı yaşam tarzları olan misafirleri için klasik oda-kahvaltı anlayışından öte bir konaklama anlayışı sağlıyor. Bu anlayışla misafirlerine, modern, dinamik ve çevreci bir hayat tarzını yansıtan lüks ve şık tasarımlı oteller sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir