Araç çubuğuna atla

Antalya’da İnegöl Köfte “ Nashira Park” da Yenir

Lezzeti ile tüm Türkiye’de fark yaratan “İnegöl Köfte “ artık Nashira Parkın da aranılan lezzetleri arasına girmeye başladı. Antalya’da bulunan EHA Şirketler Grubu bünyesinde Konyaaltı’nda yer alan 120 dönümlük ormanlık alanda kısa bir süre önce hizmete açılan Nashira Park, ziyaretçileri tarafından büyük ilgi görürken, “İnegöl Köfte” si ile dikkat çekmeyi başarıyor. Özel olarak İnegöl’den getirilen ustaların oluşturduğu reçete doğrultusunda oluşturulan “İnegöl Köfte”ler parka gelen misafirler tarafından büyük beğeni topluyor. Parkı ziyaret eden misafirler isterlerse , parkın kasap bölümünden köfte siparişinde bulunup mangal evlerinde bu keyfi yaşayabilirken, isteyen misafirler de restaurantta bu tadı tatma imkanı buluyorlar.

İnegöl’den utalar geldi, reçeteler uygulandı ve lezzet ortaya çıktı
Antalya’da İnegöl Köfte’nin gerçek lezzetini Antalyalılara sunmak amacıyla yoğun bir çaba sarf ettiklerini ve yaklaşık altı ay boyunca tadı oluşturmak amacıyla çalışıldığına dikkat çeken EHA Şirketler Grubunun Başkan Vekili Ezgican Aydoğan, “ Antalya’nın içinde ormanı yaşamak sloganı ile hizmete açtığımız. Nashira Park’a Antalyalıların göstermiş oldukları ilgi için öncelikle çok teşekkür etmek istiyorum. Parkımıza büyük ilgi var. Özellikle parkımızda İnegöl Köftesi konusunda iddiamız vardı. Antalyalılara İnegöl Köftenin gerçek tadını sunmak amacıyla yoğun çalıştık. İnegöl’den ustalar getirttik ve yaklaşık altı ay gibi bir çalışmamız sonrasında tadı oluşturduk. Artık bu tat Antalyalıların aradığı tat oldu. Antalyalıları bu lezzeti tatmaları için parkımıza bekliyoruz” dedi.

Nashira Park “ Şehrin içinde Ormanı Yaşamak”
Antalya içinde oldukça sık bir ormanlık alan içinde yer alan Nashira Park içerisinde mangal evi, Restaurant, simit evi,çocuk parkları,nargile evi ve oyun salonu ile 5 adet toprak korttan oluşan tenis sahaları gelen konuklarına hizmet veriyor. Nefis peyzajında yer alan süs havuzları, şelaleler ise de parka önemli bir görsellik katmış. Parkı tercih eden konuklar, burada dev ekranda futbol maçlarını izlerken, kır düğünleri, doğum günleri organizasyonları, dernek yemekleri de bu doğal ortamda farklı bir ortam oluşturuyor. Antalya’nın lezzet duraklarından birisi olan Nashira Park. Konyaaltı Öğretmen Evleri Mah. 956 Sok. No:6’daki Mesire alanında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir