Araç çubuğuna atla

Anadolu’nun Sır Lezzetleri DoubleTree By Hilton İstanbul-Moda’ya Tat Katıyor

Sır lezzetler DoubleTree by Hilton Moda’da keşfediliyor!
Anadolu’nun sır lezzetleri DoubleTree by Hilton Istanbul-Moda’ya tat katıyor
DoubleTree by Hilton Istanbul-Moda, Anadolu’nun otantik lezzetleri ile Osmanlı’ya ait tarifleri içeren sır lezzetleri misafirleri ile buluşturuyor.

DoubleTree by Hilton Istanbul-Moda düzenlediği “Anadolu’nun Gizli Kalmış Tatları” özel menüsü ile Anadolu mutfağının zengin tatlarını, herkesçe bilinmeyen sır lezzetlerini 5-15 Aralık tarihleri arasında damak tadını bilenlerin beğenisine sunuyor.

Hikayesi Osmanlı mutfağına dayanan birçok lezzetin buluştuğu menüde Trabzon bölgesinin leziz sarımsaklı fasulye yemeği Malahta, sumak suyu ile lezzetlendirilmiş közde biber Şahudi, Adıyaman bölgesine ait kuzu kıymalı ekşili bulgur köftesi Basalla, Osmanlı saray mutfağına ait hem tavuk hem de kırmızı etle uygulanan Sultan Mehmet’in de sevdiği bilinen Mutancana gibi lezzetler akşam yemeklerinde DoubleTree by Hilton Istanbul- Moda’yı ziyaret edenlerle buluşuyor.

The Doubles Restaurant’ın şık ve samimi ambiyansında “Anadolu’nun Gizli Kalmış Tatları” haftalarında DoubleTree by Hilton Istanbul-Moda’da farklı bir lezzet deneyimi yaşayacaksınız!
Bu arada ‘Dinlendirilmiş Et Üzerine Farklı Yorumlar’ menüsü her Cuma akşamı devam ediyor. Gelecek haftalarda ise, ‘Asya Mutfağı Üzerine Çeşitlemeler’ ve ‘Hint Lezzetlerinin Keşfi’ özel menüleri ile lezzet şöleni devam ediyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir