Araç çubuğuna atla

Alp Pasa Regency Suites

Antalya’nın merkezinde bulunan bu müze otel, geleneksel Türk mimarisiyle son teknoloji olanakları bir araya getiriyor. Alp Paşa, Osmanlı tasarımına sahip konaklama birimleri, ücretsiz Wi-Fi, açık havuz ve spa merkezi ile hizmet veriyor.

Otelin iç mekanlarındaki tarihi unsurlar arasında elle boyanmış kubbeli tavanlar ve büyük, pancurlu pencereler sayılabilir. Alp Paşa Regency’nin konukları, köşelerdeki güzel taş ve ağaç işleriyle bezeli şömine başlarında dinlenebilir.

Şık süit ve villalarda lüks mozaik banyolar, LCD TV ve mini barlar bulunur. Bazılarının kendi yüzme havuzu ve tropik bahçeleri vardır.

Alp Paşa bünyesindeki restoran, şömine ve canlı piyano müziği barındıran sıcak bir ortamda Osmanlı ve Fransız mutfağından örnekler servis eder. Konuklar yüzme havuzunun kenarında mum ışığında akşam yemeği yiyebilir ve havuz bardan serinletici içecekler alabilir.

Otel Üçkapılar’a yürüyerek 5 dakika, Konyaaltı Plajı’na 4 km uzaklıkta yer almaktadır. Yakında küçük bir plaj olan Mermerli Plajı bulunur.

Oda sayısı: 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir