Araç çubuğuna atla

Almanya’da türkiye rezervasyonları artıyor!

Halil ÖNCÜ-ANTALYA
Bentour CEO’su Deniz Uğur ve Almanya’nın Osnabruck şehrinde bulunan Sancarbarlaz Tours’un sahibi Önder Sancarbarlaz Turizm yazarı Halil Öncü’ye konuştu ve Alamnya’daki rezervasyon akışı hakkında bilgiler verdiler. “Almanya’da Satışlar artıyor” mesajını ileten turizmciler gelecekten de umutlu olduklarını söylediler.

Bentour CEO’su Deniz Uğur yaptığı açıklamasında, “ Şu anda Almanya’dan Türkiye’ye olan satışlar ciddi bir şekilde yükseliyor. Geçen üç hafta içerisinde daha iyiyiz. Şu anda çok kolay zamanlarda değiliz. Alman ve Türk devleti şu anda çok diplomatik değil. Konuşmaları devam ediyor. Bu bakımdan bazı sorunlar yaşıyoruz” dedi.

fwv1

GPTA (Premium German Travelagencies for Turkey) Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Sancarbarlaz Tours’un sahibi Önder Sancarbarlaz yaptığı açıklamasında, “ Yeni oluşturduğumuz ve Almanya ́da uzun yıllardır faaliyet gösteren, sahibi Türk olan Alman seyahat acenteleri temsilcileri olarak Türkiye satışlarını desteklemek için kurduğumuz Premium German Travelagencies for Turkey (GPTA) olarak geçtiğimiz ay içerisinde Antalya ve Göcek, Marmaris,Fethiye’de otelciler ile toplantılar yapmıştık. Bizim amacımız dünyalar güzeli vatanımızı gerçekten turizmde hak ettiği yere getirmek. Almanya’daki ve Avrupa’daki bu olumsuz olayı olumlu ve pozitif bir hale sokmaya çalışıyoruz. Amacımız hedefimiz bu. Elimizden gelen sinerjiyi oluşturuyoruz. Mayısın birinden itibaren rezervasyonlar artmaya başladı. İspanya ve Yunanistan dolu. Bundan dolayı Türkiye’yi gelecek günlerde çok güzel şeyler bekliyor. Müsteşarımız ve Tanıtım Genel Müdürlüğümüz ile de görüşmelerimiz oldu. Gelecek günlerde Almanya’da Televizyonlarda, sinemalarda, bilbordlarda çok büyük reklam kampanyaları başlıyor. Geleceğe umutlu bakıyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir