Araç çubuğuna atla

Adora Golf Resort Hotel

Adora Golf Resort, kaydırakların ve 4 adet havuzun bulunduğu bir su parkı, lüks bir spa merkezi ve özel bir plaj sunmaktadır. Otele 1 km mesafede 11 adet şampiyona golf sahası bulunmaktadır.

Adora Golf Resort Hotel’in geniş odaları, birçoğu Akdeniz manzarasına sahip olan özel balkonlar içermektedir. Tüm odalar uydu TV, minibar ve en-suite banyo ile donatılmıştır. Otele varışınızda, odanızdaki ücretsiz meyve sepetinin tadını çıkarabilirsiniz.

Adora Resort Hotel bünyesinde 4 alakart restoran, snack bar ve geleneksel bir gözleme çadırı vardır. Tesisteki açık hava tiyatrosunda gösteriler sunulmaktadır ve otel bünyesinde geç saatlere kadar dans edebileceğiniz bir disko bulunmaktadır.

Adora Resort’un kapalı ya da açık yüzme havuzlarında yüzebilir veya aydınlatmalı kortların birinde tenis oynayabilirsiniz. Güneşlenmek için ise kumsala gidebilirsiniz. Otelin spa merkezinde masaj uygulamaları, sauna ve buhar banyosu yer alır.

Adora Golf Resort Hotel, Antalya Uluslararası Havalimanı’na 30 km uzaklıktadır. Otelin bünyesinde ücretsiz otopark mevcuttur.

Oda sayısı: 500

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir