Araç çubuğuna atla

2012 Yılı DoubleTree By Hilton Istanbul – Moda da Karşılanır

2012 yılı Moda’da karşılanır!

Yeni yıl eğlencesi Anadolu Yakası’nda başlıyor!
DoubleTree by Hilton Istanbul – Moda yılbaşına özel cazip gala yemeği, eğlence ve konaklama seçenekleri ile misafirlerini ağırlıyor.

DoubleTree by Hilton Istanbul – Moda, 2012’ye farklı bir başlangıç yapmak isteyenlere yılın son gününde eğlence ve konaklamayı bir arada sunuyor. The Doubles Restaurant’ta yılbaşına özel hazırlanan gala yemeği ve La Gazetta Cafe & Bar’da düzenlenen yeni yıl partisi ile eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar sürüyor. Dileyenler yeni yıl eğlencesini DoubleTree by Hilton Istanbul – Moda’nın konforlu ve muhteşem manzaralı odalarında konaklayarak noktalıyor.

Yeni yılın ilk günü kahvaltı ve spa keyfi
DoubleTree by Hilton Istanbul – Moda konaklamalı ya da sadece eğlence programı seçenekleri ile bu yılbaşı gecesini unutulmaz kılıyor. Yeni yıl temalı kokteyl ile başlayan yılbaşı gecesi, The Doubles Restaurant’ta, Şef Sinan Duran’ın özel olarak hazırladığı zengin “Yeni Yıl Gala Yemeği” menüsü eşliğinde canlı müzik ve DJ performansı ile devam ediyor. Geceye sevdikleri ile geç vakitte katılmak steyenler için La Gazetta Cafe & Bar’da saat 19.30’da başlayan parti sabahın ilk ışıklarına kadar sürerken, gecede konukları sürprizler bekliyor olacak!

Yılbaşı eğlencesinin ardından DoubleTree by Hilton Istanbul – Moda’da konaklamayı tercih edenler yılın ilk sabahına muhteşem bir manzara eşliğinde uyanıyorlar. Zengin ve uzun bir kahvaltının ardından geçmiş yılın yorgunluğu ise Elemental Fitness&Spa’nın birbirinden farklı terapi ve bakım programlarıyla atılıyor.
The Doubles Yılbaşı Gala Yemeği Programı: Canlı müzik ve dj performansı eşliğinde limitsiz içki dahil gala menüsü ve La Gazetta Cafe&Bar’da partiye giriş ilk içki dahil kişi başı KDV dahil 195 TL.

La Gazetta Cafe&Bar Yılbaşı Partisi: 2 yerli veya yabancı içki, atıştırmalıklar ve KDV dahil: 100TL.
Konaklamalı Yılbaşı Paketi: Yılbaşı Gala yemeği ve yeni yıl kahvaltısı dahil çift kişilik konaklama KDV dahil 595TL’den başlayan fiyatlarla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir