Araç çubuğuna atla

2012 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası Kemer’de Düzenlenecek

2011 – 2012 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası (07-08-09-10-11-12 yaş aralığı) 21 Ocak– 27 Ocak 2012 tarihleri arasında Antalya-Kemer’de düzenlenecek.

Oflaz Turizm Sahibi Ozan Güven, “Şampiyona kış turizmi açısından Kemer’e büyük bir canlılık verecek”

2011 – 2012 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası (07-08-09-10-11-12 yaş aralığı) 21 Ocak– 27 Ocak 2012 tarihleri arasında Antalya-Kemer’de düzenlenecek. Limra Otel’de gerçekleştirilecek şampiyona için Kemer’e iki bin kişinin gelmesi bekleniyor. Kemer’in hızla büyüyen acentesi Oflaz Turizm ise Şampiyona için Kemer’e gelecek olan sporcular ve aileleri için konaklama ve ulaşımlar konusunda hizmet verecek. Oflaz Turizm Sahibi Ozan Güven yaptığı açıklamada, “ Kemer’de düzenlenecek olan Küçükler Satranç Şampiyonası için gelecek konukların bir bölümünün konaklamalarını ve ulaşımlarını gerçekleştireceğiz. Bu konuda Kemer Kiriş’de bulunan Akka Alinda Hotel ile anlaştık. Şampiyona boyuca konuklarımıza en iyi şekilde ev sahipliği yapıp, ulaşımları konusunda da her türlü yardımı sağlayacağız” dedi.

Organizasyon Kemer’in kış sessizliğine son verecek
Şampiyonanın kış turizmi açısından Kemer’e büyük bir canlılık vereceğini söyleyen Güven, konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “ Şampiyona Kemer’in kış turizmindeki sessizliğine son verecek bir organizasyon olacak. Acentemiz olarak yaklaşık beş yıldan bu yana satranç şampiyonasına gelen misafirlerimizin konaklama ve ulaşım hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Her sene farklı otellerde konaklamalarımızı gerçekleştiriyorduk. Bu yıl velilerimizin ve sporcularımızın yorulmalarına engel olmak amacıyla şampiyonanın yapılacağı Limra otelin 900 mt. yürüyüş mesafesinde olan Akka Alinda Hotel ile anlaştık. Akka Alinda Hotel ile tek yetkili olarak sözleşmelerimizi imzaladık. Şu anda bu konuda rezervasyonlarımız devam ediyor. İzmir, İstanbul, Ankara, Mersin, Adana,Sivas , Zonguldak ,Ordu gibi bir çok ilden rağbet görüyoruz. Münferit olarak ya da takım olarak katılmak isteyenler var. Burada velilerimize, sporcu arkadaşlarımıza konaklama ve ulaşımlarında yardımcı olmaya çalışacağız. Otelimiz konum itibariyle ve yapı olarak gerçekten çok güzel bir otel. Şampiyona için gelecek olan herkese tüm ekibimiz ile birlikte en iyi hizmeti verip yardımcı olmaya çalışacağız” dedi.Halil ÖNCÜ- KEMER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir