Araç çubuğuna atla

2011 Avrupa’nın En İyi Tatil Oteli Ödülünü,Bodrum’daki Kempinski Oteli Seçildi

Paris’teki Hilton Otelinde düzenlenen törende, turizm dalında 15 kategoride, Avrupa 2011 yılı ”Villegiature” ödülleri dağıtıldı.

Törende Kempinski’nin ödülü, otelin Genel Müdürü William Latour ve halkla ilişkiler müdiresi Gizem Oflazoğlu aldı.
Avrupa’da en iyi tatil oteli kategorisinde Bodrum Kempinski ile beraber Fransa’daki ”Club Med 2”, İtalya’nın Sardinya adasındaki ”Pulman Oteli”, Monaco’daki ”Montecarlo Bay Oteli” aday gösterilmişti.
Törende, ödül sahipleriyle birlikte sahneye davet edilen Türkiye’nin Paris Büyükelçiliği Müsteşarı Engin Solakoğlu, Türkiye’nin turizm alanında son yıllarda katettiği aşamaya dikkati çekerek, ”herkesi tatil yapmak için Türkiye’ye davet ediyoruz”dedi.

Bodrum Kempinski, daha önce dünyanın en iyi lüks sahil oteli ödülü almıştı. Yine otelin SPA merkezi, bu alanda dünyanın en iyi otelleri arasında gösterilmişti.

Dokuz yıldır düzenlenen Villegiature ödülleri, Fransız ve uluslararası basından gazetecilerin oluşturduğu jüri tarafından veriliyor.

Hiçbir otel grubuyla bağlantısı olmayan, bağımsız gazetecilerin oluşturduğu jürinin verdiği ödül, bu alanda önemli bir prestije sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir