Araç çubuğuna atla

“En Lüks Romantik Otel” seçilen Adam & Eve, 30. ödülünü aldı

Dünya Lüks Otel Ödülleri (World Luxury Hotel Awards 2011) tarafından ‘Türkiye’nin En Lüks Romantik Oteli’ seçilen Adam & Eve, hizmete girdiği 2006’dan bu yana uluslararası platformda otuzuncu ödülünü aldı.

16 Eylül 2011 tarihinde Hırvatistan’ın başkenti Zagrep’ te yapılan bir organizasyonla açıklanan World Luxury Hotel Awards’ta 87 ülkeden bini aşkın otel yarıştı. Ülkeler temelinde 29 kategoride yapılan değerlendirmeler sonucunda ‘Türkiye’nin En Lüks Romantik Oteli’ ödülüne layık görülen Adam & Eve, 2009’da da ‘Türkiye’nin En Lüks Kıyı Oteli’ kategorisinde World Luxury Hotel Awards ödülüne değer bulunmuştu.

Kayı Group Yönetim Kurulu Başkanı Talha Görgülü yaptığı açıklamada; “World Luxury Hotel Awards gibi çok seçkin bir organizasyon çerçevesinde almış olduğumuz ödül bizleri çok onurlandırdı. Bizi en çok gururlandıran konu ise, seçimi yapanların konuklarımız ve sektörün profesyonelleri tarafından yapmış olması. Bizi uluslararası platformda marka haline getiren ve bu ödüle layık gören herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir