Araç çubuğuna atla

“Düş Uzaklara” VIP Turizm’in 2012 Yurt Dışı Turlar Erken Rezervasyon Kampanyası Başladı!

VIP Turizm; 2012’de yurt dışı erken rezervasyon fırsatlarıyla fark yaratıyor ve 7 kıta, 100 ülkede, % 30 ‘a varan erken rezervasyon indirimleriyle düşlerinizdeki ülkelere seyahat fırsatı sunuyor! Üstelik vade farksız 12 taksit imkanı ile!

Düşlerinizdeki en güzel ve en özel yerler sizin için artık ulaşılmaz değil.. 7 kıtada, bir çok seyyahın düşlerini süsleyen, dünyanın en özellikli coğrafyalarına turlar düzenleyen VIP Turizm, tatil hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. VIP Turizm 2012 erken rezervasyon kampanyası “düş uzaklara…” ile Afrika’nın ünlü safari bölgelerinden, Hint okyanusunun egzotik adalarına, Uzakdoğu’nun gizemli ülkelerinden, Latin Amerika’nın sıcak ülkelerine sizleri en cazip fiyatlarla davet ediyor.

VIP Turizm’in, 2012 turlarına 7 Aralık 2011 – 7 Mart 2012 tarihleri arasında erken rezervasyon fırsatları ile kayıt olan herkes az ödeyip, çok gezecek. Yılın, bu ilk erken rezervasyon kampanyasıyla, yüzde 30’a varan cazip indirimler sizleri bekliyor. Üstelik vade farksız 12 taksit imkanı ile…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir